Ukolébavka

7. března 2012 v 12:10 | SP
Trochu trapná ukolébavka pro nešťastné děti.

Hluboko v lese, na stromě vysokém, ve větru divokém, hnízdečko se třese. Až bude na mále, pošlu holubičku, donese kuličku do hebkého dolíčku. S duhovou kuličkou je tam pět vajíček, z kuličky vysedí ptáček malý klíček. Maličkou branku najdeš u kytiček. Za brankou víly domeček mají, tiše si s dětmi povídají a střeží jejich tajemství. Zatím co děti v noci spí, předou jim štěstí zlatou nit,aby se ráno mohly probudit a bylo líp.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 oldwomen oldwomen | Web | 8. března 2012 v 11:33 | Reagovat

Vaše krajky zasazené do papíroviny mne okouzlily. Bráním se zubynehty paličkovaným obrázkům. To už raději zapaspartovat vzorník. Ještě mne trošku trápí lístkovina. Ono se to poddá. Bojím se bojím,že budu plagiátorem. V krajkování se snažím neopičit se. Ale ten nápad s papírovinou.... ten asi vobšlehnu. Ách jo. Umět se tak naklonovat. Nebo mít alespoň ruce na raketovej pohon, aby stačily myšlenkám.

2 krajkářka krajkářka | 8. března 2012 v 15:16 | Reagovat

Ta papírovina je dobrá,protože tu vzniká efekt jing jan - teď nevím, jak se to píše - Ale jde o to tvrdé s měkkým, doplňující se kombinace. Když je něčeho moc, je toho příliš, i vzdušné krajky. Vyrábím si papírovinu  hodně hrubou, aby vypadala jako kus omítky. Tak přeju hodně času a inspirace.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama